SKRLApe-TeamDUO IIEPA-TTJ.O.R.M.A.TNCTrio-JunioritValtitViitasaaren Viesti
ylakuva

Tilastot



Avaa uuteen ikkunaan

Sarjataulukko - Keski-Suomen Kaukalopallo 2016-2017

Jatkosarja Ylempi

JoukkueOVTHTMPMMEP
O=Ottelut, V=Voitot, T=Tasapelit, H=Häviöt, TM=Tehdyt maalit, PM=Päästetyt maalit, ME=Maaliero, P=Pisteet
TNC 6 5 1 0 40 20 20 11
Epa-TT 6 2 2 2 25 21 4 6
Duo II 6 1 2 3 17 34 -17 4
Trio-Juniorit 6 1 1 4 23 30 -7 3

Jatkosarja Alempi

JoukkueOVTHTMPMMEP
O=Ottelut, V=Voitot, T=Tasapelit, H=Häviöt, TM=Tehdyt maalit, PM=Päästetyt maalit, ME=Maaliero, P=Pisteet
JORMA 6 4 1 1 47 27 20 9
Ape-Team 6 2 2 2 29 32 -3 6
Valtit 6 2 1 3 34 38 -4 5
Viesti 6 1 2 3 26 39 -13 4

Alkusarja

JoukkueOVTHTMPMMEP
O=Ottelut, V=Voitot, T=Tasapelit, H=Häviöt, TM=Tehdyt maalit, PM=Päästetyt maalit, ME=Maaliero, P=Pisteet
TNC 7 7 0 0 92 12 80 14
Epa-TT 7 6 0 1 48 19 29 12
Trio-Juniorit 7 5 0 2 47 27 20 10
Duo II 7 4 0 3 49 32 17 8
Ape-Team 7 2 0 5 25 58 -33 4
JORMA 7 2 0 5 21 57 -36 4
Valtit 7 1 0 6 32 59 -27 2
Viesti 7 1 0 6 23 73 -50 2


Avaa uuteen ikkunaan Otteluohjelma

Otteluohjelma - Keski-Suomen Kaukalopallo 2016-2017

#AikaLohkoOtteluTulos
Päivä 1, Jyväskylä HH1
(1) 05.11.2016, 13:00 ADuo II - Valtit 6 - 4
(2) 05.11.2016, 14:00 AValtit - Trio-Juniorit 3 - 5
(3) 05.11.2016, 15:00 ADuo II - JORMA 9 - 0
(4) 05.11.2016, 16:00 ATrio-Juniorit - Epa-TT 1 - 8
(5) 05.11.2016, 17:00 AJORMA - TNC 0 - 12
(6) 05.11.2016, 18:00 ATNC - Epa-TT 7 - 2
Päivä 2, Suolahti
(7) 12.11.2016, 11:00 AApe-Team - Trio-Juniorit 1 - 8
(8) 12.11.2016, 12:00 ATrio-Juniorit - TNC 2 - 7
(9) 12.11.2016, 13:00 AApe-Team - JORMA 7 - 3
(10) 12.11.2016, 14:00 ATNC - Valtit 20 - 3
(11) 12.11.2016, 15:00 AJORMA - Trio-Juniorit 3 - 10
(12) 12.11.2016, 16:00 AEpa-TT - Valtit 6 - 4
(13) 12.11.2016, 17:00 AJORMA - Viesti 6 - 3
(14) 12.11.2016, 18:00 AEpa-TT - Viesti 8 - 2
Päivä 3, Jämsä
(15) 10.12.2016, 09:30 ADuo II - Ape-Team 11 - 2
(16) 10.12.2016, 10:30 ADuo II - Viesti 14 - 3
(17) 10.12.2016, 11:30 AViesti - TNC 1 - 19
(18) 10.12.2016, 12:30 AApe-Team - TNC 3 - 17
(19) 10.12.2016, 13:30 AViesti - Ape-Team 4 - 7
(20) 10.12.2016, 14:30 ADuo II - TNC 1 - 10
Päivä 4, Suolahti
(21) 17.12.2016, 11:00 AJORMA - Epa-TT 1 - 11
(22) 17.12.2016, 12:00 AJORMA - Valtit 8 - 5
(23) 17.12.2016, 13:00 AEpa-TT - Duo II 5 - 4
(24) 17.12.2016, 14:00 AValtit - Viesti 6 - 9
(25) 17.12.2016, 15:00 AEpa-TT - Ape-Team 8 - 0
(26) 17.12.2016, 16:00 ATrio-Juniorit - Duo II 8 - 4
(27) 17.12.2016, 17:00 AValtit - Ape-Team 7 - 5
(28) 17.12.2016, 18:00 AViesti - Trio-Juniorit 1 - 13
Päivä 5, Keuruu
(41) 21.01.2017, 10:00 Jatkosarja YlempiTrio-Juniorit - Duo II 4 - 2
(42) 21.01.2017, 11:00 Jatkosarja YlempiTNC - Epa-TT 7 - 2
(43) 21.01.2017, 12:00 Jatkosarja YlempiEpa-TT - Trio-Juniorit 7 - 5
(44) 21.01.2017, 13:00 Jatkosarja YlempiDuo II - TNC 3 - 13
(45) 21.01.2017, 14:00 Jatkosarja AlempiApe-Team - Viesti 5 - 6
(46) 21.01.2017, 15:00 Jatkosarja AlempiApe-Team - Valtit 7 - 7
(47) 21.01.2017, 16:00 Jatkosarja AlempiViesti - JORMA 5 - 5
(48) 21.01.2017, 17:00 Jatkosarja AlempiValtit - JORMA 5 - 7
Päivä 6, Jämsä
(49) 04.02.2017, 10:00 Jatkosarja AlempiJORMA - Ape-Team 8 - 4
(50) 04.02.2017, 11:00 Jatkosarja AlempiValtit - Viesti 7 - 6
(51) 04.02.2017, 12:00 Jatkosarja AlempiJORMA - Valtit 9 - 4
(52) 04.02.2017, 13:00 Jatkosarja AlempiViesti - Ape-Team 2 - 2
(53) 04.02.2017, 14:00 Jatkosarja YlempiTNC - Trio-Juniorit 6 - 3
(54) 04.02.2017, 15:00 Jatkosarja YlempiEpa-TT - Trio-Juniorit 2 - 2
(55) 04.02.2017, 16:10 Jatkosarja YlempiDuo II - TNC 3 - 3
(56) 04.02.2017, 17:10 Jatkosarja YlempiDuo II - Epa-TT 1 - 1
Päivä 7, Jämsä
(57) 25.02.2017, 10:00 Jatkosarja AlempiValtit - Ape-Team 4 - 5
(58) 25.02.2017, 11:00 Jatkosarja AlempiViesti - JORMA 3 - 13
(59) 25.02.2017, 12:00 Jatkosarja AlempiApe-Team - JORMA 6 - 5
(60) 25.02.2017, 13:00 Jatkosarja AlempiViesti - Valtit 4 - 7
(61) 25.02.2017, 14:00 Jatkosarja YlempiDuo II - Trio-Juniorit 7 - 4
(62) 25.02.2017, 15:00 Jatkosarja YlempiTNC - Epa-TT 5 - 4
(63) 25.02.2017, 16:00 Jatkosarja YlempiEpa-TT - Duo II 9 - 1
(64) 25.02.2017, 17:00 Jatkosarja YlempiTNC - Trio-Juniorit 6 - 5
Päivä 8, Varkaus
(69) 18.03.2017, 11:00 MuuApes collection - JORMA 14 - 2
(70) 18.03.2017, 12:00 MuuValtit - Apes collection 5 - 15
(71) 18.03.2017, 13:00 Finaali (Alempi)JORMA - Valtit 8 - 10
(72) 18.03.2017, 14:00 Välierä (Ylempi)Epa-TT - Duo II 5 - 1
(73) 18.03.2017, 15:00 Välierä (Ylempi)TNC - Trio-Juniorit 7 - 4
(74) 18.03.2017, 16:00 Pronssi (Ylempi)Trio-Juniorit - Duo II 1 - 6
(75) 18.03.2017, 17:00 Finaali (Ylempi)Epa-TT - TNC 7 - 6


Avaa uuteen ikkunaan

Pistepörssi - Keski-Suomen Kaukalopallo 2016-2017 turnaustyypeittäin


Alkusarja
Jatkosarja Alempi
Jatkosarja Ylempi
Muu
PlayOff Alempi
PlayOff Ylempi

Alkusarja

PelaajaJoukkuePisteet(M+S)
Pekka PalmTNC51(30+21)
Janne MönkkönenTNC41(22+19)
Juha NiemiDuo II23(15+8)
Miika NyyssönenEpa-TT18(14+4)
Antero PutkonenTNC18(11+7)
Teemu JunikkaViesti17(10+7)
Petteri HildenApe-Team17(8+9)
Samu MontonenEpa-TT16(10+6)
Ville KarvonenTrio-Juniorit16(7+9)
Janne NieppolaDuo II15(12+3)
Toni NiskanenJORMA14(9+5)
Pekka RäisänenTrio-Juniorit14(6+8)
Sakari KuoremäkiValtit14(5+9)
Pasi KilpeläinenEpa-TT14(5+9)
Tero SkinnariTNC13(3+10)
Joonas PaasolainenTrio-Juniorit12(7+5)
Juha RäsänenDuo II12(3+9)
Marko JaatinenDuo II12(3+9)
Jaakko VähäläApe-Team11(8+3)
Eero KauhanenValtit11(6+5)
Jarkko LiljaTNC11(6+5)
Joakim MetherViesti10(9+1)
Marko KarvonenTrio-Juniorit10(7+3)
Tommi NissinenTNC10(1+9)
Jussi MarttinenValtit9(7+2)
Jarmo HuovinenEpa-TT9(6+3)
Arto SutinenTNC9(5+4)
Mika SalonenDuo II9(2+7)
Petri MutkaEpa-TT8(1+7)
Arttu TanninenTNC7(6+1)
Ari VileniusDuo II7(4+3)
Tommi HiekkaApe-Team7(4+3)
Jukka PykäriDuo II7(4+3)
Samu TuomalaTrio-Juniorit6(4+2)
Jani RönkköTNC6(3+3)
Harri KrögerTNC6(3+3)
Kari JuntunenTrio-Juniorit6(3+3)
Antti TorvinenEpa-TT6(3+3)
Mikko MarkkanenTrio-Juniorit6(2+4)
Mika NuoraEpa-TT6(2+4)
Markku MeijanenTrio-Juniorit5(4+1)
Aapo NivesJORMA5(4+1)
Miika AsikainenValtit5(3+2)
Ossi MuurainenValtit5(3+2)
Samuli KoskinenTrio-Juniorit5(3+2)
Sami SalmelaApe-Team5(2+3)
Sami LeppiniemiApe-Team5(2+3)
Petri FrimanValtit5(1+4)
Hannu MennalaJORMA5(0+5)
Ville LehtinenDuo II4(3+1)
Ville HakalaJORMA4(2+2)
Riku MiettinenValtit4(2+2)
Tomi NiskanenTNC4(0+4)
Aku LasaroffEpa-TT3(2+1)
Pasi KarvonenDuo II3(2+1)
Timo UkskoskiJORMA3(2+1)
Kalle TenhunenTNC3(2+1)
Jussi KuronenValtit3(1+2)
Timo SuutariDuo II3(1+2)
Jouni VirtanenEpa-TT3(1+2)
Harri RutanenViesti3(1+2)
Jouni HonkonenViesti3(0+3)
Jarkko PekonenViesti3(0+3)
Matti VälitaloValtit2(2+0)
Jouni HämäläinenJORMA2(2+0)
Lauri MeijanenTrio-Juniorit2(2+0)
Petri TiilikainenValtit2(2+0)
Juoko HolströmTrio-Juniorit2(2+0)
Jere HelmolaEpa-TT2(2+0)
Mika LahtinenApe-Team2(1+1)
Antti EronenEpa-TT2(1+1)
Tommi LiimatainenJORMA2(1+1)
Janne KallioJORMA2(1+1)
Jorma MartikainenTrio-Juniorit2(0+2)
Mikko KinnunenEpa-TT2(0+2)
Lasse PorkkaApe-Team2(0+2)
Timo LintunenEpa-TT1(1+0)
Matti HokajärviViesti1(1+0)
Marko KinnunenViesti1(1+0)
Janne NyyssönenViesti1(1+0)
Timo PiippanenValtit1(0+1)
Petri NikaraViesti1(0+1)
Petri TamminenViesti1(0+1)
Eetu TaskinenEpa-TT1(0+1)
Manu PitkänenTNC1(0+1)
Esa-Pekka KauriaDuo II1(0+1)
Timo MaukonenViesti1(0+1)
Kimmo KeskinenViesti1(0+1)
Jarkko PiesanenViesti1(0+1)
Lasse VirtanenEpa-TT1(0+1)
Juha LehtonenApe-Team1(0+1)
Jarno ViitanenJORMA1(0+1)
Heikki KarilaJORMA1(0+1)
Jarmo SalojärviViesti1(0+1)

Jatkosarja Alempi

PelaajaJoukkuePisteet(M+S)
Aapo NivesJORMA26(15+11)
Petteri HildenApe-Team22(10+12)
Tommi TannerValtit15(10+5)
Teemu JunikkaViesti13(11+2)
Sakari KuoremäkiValtit12(5+7)
Heikki KarilaJORMA11(6+5)
Matti NelimarkkaJORMA10(6+4)
Ville HakalaJORMA10(5+5)
Jaakko VähäläApe-Team9(8+1)
Henri IsoviitaViesti9(6+3)
Eero KauhanenValtit8(6+2)
Timo PiippanenValtit8(3+5)
Timo UkskoskiJORMA7(7+0)
Sami SalmelaApe-Team6(5+1)
Sami LeppiniemiApe-Team6(3+3)
Hannu MennalaJORMA6(2+4)
Joakim MetherViesti5(4+1)
Jouni HämäläinenJORMA5(2+3)
Petri NikaraViesti5(2+3)
Jouni HonkonenViesti5(0+5)
Janne KallioJORMA5(0+5)
Tatu HakkarainenApe-Team4(3+1)
Marko KinnunenViesti4(3+1)
Jussi MarttinenValtit4(3+1)
Riku MiettinenValtit4(3+1)
Ossi MuurainenValtit4(0+4)
Jarkko PekonenViesti4(0+4)
Eino-Matti PoikolainenJORMA3(2+1)
Petri TiilikainenValtit3(2+1)
Riku MartikainenValtit3(1+2)
Mika LahtinenApe-Team3(0+3)
Jarno ViitanenJORMA2(2+0)
Matti VälitaloValtit2(1+1)
Lasse PorkkaApe-Team2(0+2)
Henri ViitaharjuJORMA2(0+2)
Petri TamminenViesti2(0+2)
Tommi HiekkaApe-Team2(0+2)
Kimmo KeskinenViesti2(0+2)
Vesa PehkonenValtit1(0+1)
Petri FrimanValtit1(0+1)
Ville PallonenValtit1(0+1)

Jatkosarja Ylempi

PelaajaJoukkuePisteet(M+S)
Lauri VehniäinenTNC16(10+6)
Mika NuoraEpa-TT12(7+5)
Harri KrögerTNC10(5+5)
Tero SkinnariTNC10(4+6)
Pekka RäisänenTrio-Juniorit9(3+6)
Antero PutkonenTNC8(3+5)
Janne NieppolaDuo II7(6+1)
Tommi NissinenTNC7(5+2)
Pekka PalmTNC7(2+5)
Marko KarvonenTrio-Juniorit6(4+2)
Miika NyyssönenEpa-TT6(4+2)
Ari VileniusDuo II6(2+4)
Lauri MeijanenTrio-Juniorit6(2+4)
Pasi KarvonenDuo II5(3+2)
Samu MontonenEpa-TT5(3+2)
Juha NiemiDuo II5(2+3)
Arto SutinenTNC5(2+3)
Janne MönkkönenTNC4(4+0)
Antti TorvinenEpa-TT4(4+0)
Samu TuomalaTrio-Juniorit4(3+1)
Ville LehtinenDuo II4(2+2)
Joonas PaasolainenTrio-Juniorit4(2+2)
Pasi KilpeläinenEpa-TT4(0+4)
Petri MutkaEpa-TT3(3+0)
Samuli KoskinenTrio-Juniorit3(2+1)
Risto KoskelaDuo II3(2+1)
Jarmo HuovinenEpa-TT3(1+2)
Jimi HeinonenEpa-TT3(1+2)
Ville KarvonenTrio-Juniorit3(1+2)
Jarkko LiljaTNC3(0+3)
Markku MeijanenTrio-Juniorit2(2+0)
Arttu TanninenTNC2(2+0)
Eetu TaskinenEpa-TT2(2+0)
Juoko HolströmTrio-Juniorit2(2+0)
Jani RönkköTNC2(2+0)
Jere VaronenTNC2(1+1)
Jussi MäkinenDuo II2(0+2)
Timo LintunenEpa-TT2(0+2)
Niko NissinenEpa-TT2(0+2)
Kari JuntunenTrio-Juniorit1(1+0)
Mikko MarkkanenTrio-Juniorit1(1+0)
Jouni VirtanenEpa-TT1(0+1)
Olli TurunenTNC1(0+1)
Pasi NiemiTrio-Juniorit1(0+1)
Tomi NiskanenTNC1(0+1)
Marko JaatinenDuo II1(0+1)

Muu

PelaajaJoukkuePisteet(M+S)
Joonas MiettinenApes collection15(12+3)
Jaakko VähäläApes collection10(9+1)
Ismo KylmäläApes collection8(4+4)
Tero JuntunenApes collection8(2+6)
Petteri HildenApes collection8(1+7)
Santeri SeppänenApes collection5(1+4)
Eero KauhanenValtit4(3+1)
Jussi MarttinenValtit2(1+1)
Jussi KuronenValtit2(0+2)
Tommi TannerValtit1(1+0)
Heikki KarilaJORMA1(1+0)
Aapo NivesJORMA1(1+0)
Jarno ViitanenJORMA1(0+1)
Marko MarkkanenApes collection1(0+1)
Ville PallonenValtit1(0+1)
Timo UkskoskiJORMA1(0+1)

PlayOff Alempi

PelaajaJoukkuePisteet(M+S)
Aapo NivesJORMA5(4+1)
Timo PiippanenValtit5(3+2)
Timo UkskoskiJORMA5(3+2)
Jussi KuronenValtit5(3+2)
Jussi MarttinenValtit3(2+1)
Petri FrimanValtit3(0+3)
Tommi TannerValtit2(1+1)
Hannu MennalaJORMA2(0+2)
Jarno ViitanenJORMA2(0+2)
Heikki KarilaJORMA1(1+0)
Eero KauhanenValtit1(1+0)
Janne KallioJORMA1(0+1)

PlayOff Ylempi

PelaajaJoukkuePisteet(M+S)
Janne MönkkönenTNC7(1+6)
Pekka PalmTNC6(6+0)
Samu MontonenEpa-TT5(5+0)
Lauri VehniäinenTNC4(3+1)
Juha NiemiDuo II3(3+0)
Pekka RäisänenTrio-Juniorit3(2+1)
Petri MutkaEpa-TT3(2+1)
Ville LehtinenDuo II3(1+2)
Marko PaukkuEpa-TT2(2+0)
Timo SuutariDuo II2(2+0)
Lauri MeijanenTrio-Juniorit2(2+0)
Ari VileniusDuo II2(1+1)
Jani RönkköTNC2(1+1)
Antti EronenEpa-TT2(1+1)
Mika NuoraEpa-TT2(1+1)
Antti TorvinenEpa-TT2(1+1)
Jouni VirtanenEpa-TT2(0+2)
Tero SkinnariTNC2(0+2)
Aku LasaroffEpa-TT2(0+2)
Pasi KarvonenDuo II2(0+2)
Samu TuomalaTrio-Juniorit1(1+0)
Antero PutkonenTNC1(1+0)
Arttu TanninenTNC1(1+0)
Esa-Pekka KauriaDuo II1(0+1)
Olli TurunenTNC1(0+1)
Niko NissinenEpa-TT1(0+1)
Mikko KinnunenEpa-TT1(0+1)
Markku MeijanenTrio-Juniorit1(0+1)
Mikko MarkkanenTrio-Juniorit1(0+1)
Tommi NissinenTNC1(0+1)
Marko KarvonenTrio-Juniorit1(0+1)
Juha RäsänenDuo II1(0+1)


Avaa uuteen ikkunaan

Jäähytilasto - Keski-Suomen Kaukalopallo 2016-2017 turnaustyypeittäin


Alkusarja
Jatkosarja Alempi
Jatkosarja Ylempi
PlayOff Ylempi

Alkusarja

PelaajaJoukkueMinuutit
Eino-Matti Poikolainen JORMA 25
Janne Nieppola Duo II 4
Arttu Tanninen TNC 4
Mika Lahtinen Ape-Team 2
Juha Lehtonen Ape-Team 2
Juha Räsänen Duo II 2
Jarmo Huovinen Epa-TT 2
Pasi Kilpeläinen Epa-TT 2
Aku Lasaroff Epa-TT 2
Tommi Liimatainen JORMA 2
Hannu Mennala JORMA 2
Jarno Viitanen JORMA 2
Tero Skinnari TNC 2
Kalle Tenhunen TNC 2
Kari Juntunen Trio-Juniorit 2
Marko Karvonen Trio-Juniorit 2
Pekka Räisänen Trio-Juniorit 2
Miika Asikainen Valtit 2
Petri Friman Valtit 2
Jussi Marttinen Valtit 2
Petri Nikara Viesti 2

Jatkosarja Alempi

PelaajaJoukkueMinuutit
Matti Nelimarkka JORMA 7
Hannu Mennala JORMA 4
Petteri Hilden Ape-Team 2
Sami Leppiniemi Ape-Team 2
Lasse Porkka Ape-Team 2
Jouni Hämäläinen JORMA 2
Timo Ukskoski JORMA 2
Jarno Viitanen JORMA 2
Eero Kauhanen Valtit 2
Matti Välitalo Valtit 2
Jouni Honkonen Viesti 2
Henri Isoviita Viesti 2
Teemu Junikka Viesti 2

Jatkosarja Ylempi

PelaajaJoukkueMinuutit
Ville Karvonen Trio-Juniorit 29
Aku Lasaroff Epa-TT 27
Mika Nuora Epa-TT 6
Pekka Räisänen Trio-Juniorit 6
Antti Eronen Epa-TT 5
Tuomas Enroos Duo II 4
Ville Lehtinen Duo II 4
Timo Suutari Duo II 4
Antti Torvinen Epa-TT 4
Jarkko Lilja TNC 4
Kari Juntunen Trio-Juniorit 4
Samuli Koskinen Trio-Juniorit 4
Markku Meijanen Trio-Juniorit 4
Janne Nieppola Duo II 2
Mika Salonen Duo II 2
Pasi Kilpeläinen Epa-TT 2
Timo Lintunen Epa-TT 2
Petri Mutka Epa-TT 2
Jouni Virtanen Epa-TT 2
Arto Sutinen TNC 2
Arttu Tanninen TNC 2
Jere Varonen TNC 2
Marko Karvonen Trio-Juniorit 2
Lauri Meijanen Trio-Juniorit 2
Samu Tuomala Trio-Juniorit 2

PlayOff Ylempi

PelaajaJoukkueMinuutit
Mika Nuora Epa-TT 4
Marko Paukku Epa-TT 4
Ville Lehtinen Duo II 2
Juha Räsänen Duo II 2
Petri Mutka Epa-TT 2
Niko Nissinen Epa-TT 2
Pekka Palm TNC 2
Manu Pitkänen TNC 2
Lauri Vehniäinen TNC 2
Juoko Holström Trio-Juniorit 2
Marko Karvonen Trio-Juniorit 2
Ville Karvonen Trio-Juniorit 2
Lauri Meijanen Trio-Juniorit 2
Joonas Paasolainen Trio-Juniorit 2
Samu Tuomala Trio-Juniorit 2


Vanhat Tilastot





Tämä sivu päivitetty 15.04.2017, 10:00